menu

Reference našich zákazníků

 

S úklidem od firmy paní Kostrounové jsme velice spokojeni, cena za úklid je příznivá. V každém dohodnutém termínu je proveden pečlivý úklid, kladně hodnotíme i komunikaci a domluvu. Na úklid společných prostor domu tuto firmu doporučujeme.

bytový dům Beroun, Velké sídliště

 

Firmu Středočeskou úklidovou oslovuji pravidelně na porekonstrukční úklidy již 2 roky, vždy se 100% postarali o úklid. Vždy pracují velmi rychle a je na ně opravdu spoleh. Vřele jejich služby doporučuji dalším zákazníkům.

Karel Novák, majitel stavební firmy

 

Paní Kostrounovou jsem oslovila na základě doporučení mé známe, které již několik měsíců uklízí kancelář. Pravidelně ke mě domů dochází na běžný úklid domácnosti a já mám více času na rodinu a koníčky. Doporučuji všemi deseti :)

Tereza Brzobohatá, Králův Dvůr

 

Dobrý večer paní Kostrounová!

Ano, děkujeme, také jsem dům procházel a mohu říct, že jsme spokojeni. Dům je uklizen pečlivě, je čistý, zejména sklep prokouknul, ale na něm je to vidět nejvíce. Děkujeme tedy za provedenou práci. Fakturu jsem nyní zadal, zítra by měla být připodepsána se splatností okamžitou, tedy peníze by měly do konce týdne dorazit!

Mějte se fajn a popřeji pohodové léto!

S pozdravem a díky, za SVJ KD 86

Kolník Petr

Úklid před a po

 

 

Naše úklidové služby jsou Vám plně k dispozici v Berouně, Králově Dvoře a blízkém okolí.

 

 

Patička webu

Napište nám

 

uklid@uklidovafirmaberoun.cz

 

 

+420 737 14 34 34

 

Věra Kostrounová

 

Najdete nás

 

Plzeňská 27/8

 

266 01 Beroun 1

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout